Ocena strony 6


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Kat b

Wszystkie osoby, które robią kurs na prawo jazdy, muszą zmierzyć się również z egzaminem teoretycznym. Nasza aplikacja pozwoli Ci poćwiczyć rozwiązywanie testów, dzięki czemu prawo jazdy kat B będzie wreszcie w zasięgu ręki. W naszej aplikacji znajdziesz tylko oficjalne pytania, które wystąpiły na egzaminach.

Kat b
68 0
2 Opieka seniora Niemcy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pracę jako opieka seniora w Niemczech. Work&Care przygotował wiele ogłoszeń, na które może odpowiadać każdy z Was! Wystarczy być cierpliwym, odpowiedzialnym i miłym człowiekiem, który z chęcią zajmie się osobą starszą, niesamodzielną oraz chorą. Czekamy na Was!

Opieka seniora Niemcy
51 0
3 pracownicy z ukrainy agencja

Wielu przedsiębiorców z Polski oferuje zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach cudzoziemcom ze Wschodu. Pracownicy z Ukrainy są obecnie pożądani w budownictwie oraz na stanowiskach sprzedawczyń, szwaczek czy sprzątaczek. Nasza agencja pomaga w rekrutacji zainteresowanych osób, przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne oraz załatwia różnego rodzaju formalności.

pracownicy z ukrainy agencja
295 0
4 Agencja pracy za granicą Kalisz

W Holandii, Niemczech i Belgii wiele firm oferuje zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach bezrobotnym obywatelom z Polski. Nasza agencja pracy za granicą z biurem w Kaliszu załatwia wszystkie formalności - zapewniamy legalne zatrudnienie, umowę, wynagrodzenie i zakwaterowanie. Tymczasowy wyjazd tego typu jest dobrym sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji, zarobek i naukę języka obcego.

Agencja pracy za granicą Kalisz
300 0
5 Agencja outsourcingu pracowniczego

Działasz w przemyśle spożywczym lub budowlanym i chcesz powiększyć zespół w firmie? Jako agencja outsourcingu pracowniczego zajmujemy się sprowadzaniem z zagranicy osób chcących podjąć prace na terenie Polski. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, takimi jak umowy, badania i szkolenia, opłacanie składek i wynagrodzenia. Dzięki temu zespół może skupić się na pracy, a Ty na zarządzaniu firmą.

Agencja outsourcingu pracowniczego
32 0
6 Praca opiekunka Niemcy od zaraz

Zdarzyło się już Paniom troszczyć o jakąś potrzebującą osobę i macie doświadczenie w tym zakresie? Praca jaką chcemy Wam zaproponować to opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Wymagamy odpowiedzialności i kompetencji w zakresie codziennej troski (leki, toaleta i wszelkie inne regularnie powtarzające się czynności). Oprócz tego niezbędnym jest też choćby podstawowa znajomość języka. Jeśli macie Panie odpowiednie kwalifikacje serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z pewnością znajdziemy Wam atrakcyjną ofertę.

Praca opiekunka Niemcy od zaraz
439 0
7 Legalna praca w Niemczech

Szukasz zatrudnienia poza granicami Polski? Interesuje Cię legalna praca w Niemczech? Mamy coś dla Ciebie! Jesteśmy firmą outsourcingową, która pomaga w podjęciu zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i pełne ubezpieczenie. Zapewniamy także kompleksową organizację pobytu, w tym dojazd oraz zakwaterowanie na miejscu.

Legalna praca w Niemczech
418 0
8 Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy m.in. kursy na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych. Do zajęć praktycznych wykorzystujemy samochody z automatyczną skrzynią biegów oraz innymi udogodnieniami. Będą one także wykorzystane na egzaminie (wynajęcia auta w cenie szkolenia). Zapewniamy również badania lekarskie w ośrodku, materiały szkoleniowe, a także pomoc przy wyrobieniu profilu kandydata.

Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych
254 0
9 Agencja pracy Poznań

Szukasz zatrudnienia na interesującym Cię stanowisku, a może jesteś przedsiębiorcą, który nie może znaleźć odpowiedniego kandydata do swojej firmy? Nasza agencja pracy zlokalizowana w Poznaniu pomaga w obu tych przypadkach. Udostępniamy oferty dla kandydatów z firm w Holandii oraz w Polsce, a przedsiębiorcom umożliwiamy zatrudnienie m.in. kandydatów z Ukrainy.

Agencja pracy Poznań
336 0
10 Taryfy energii elektrycznej

Każdy człowiek jest inny i każdy ma inne potrzeby. Dla nas ważne jest spełnianie potrzeb wszystkich klientów, dlatego taryfy energii elektrycznej w naszej firmie są ustalane w zależności od ich indywidualnych wymagań. Skontaktuj się z naszym doradcą lub odwiedź naszą stronę internetową a przekonasz się, że taryfy energii elektrycznej w naszej firmie są najkorzystniejsze na rynku.

Taryfy energii elektrycznej
117 0
11 Capital One Advisers - strona firmowa

Jeżeli chodzi o fuzje i przejęcia spółek, jesteśmy specjalistami nie mającymi sobie równych w tej branży. Jeżeli zależy Ci na nawiązaniu współpracy na najwyższym poziomie, dołożymy wszelkich starań, aby Ci ją zapewnić. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą fuzje i przejęcia zakończą się pełnym sukcesem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej propozycji w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją dostępną na stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że swoją współpracę z nami zaliczysz do udanych.

Capital One Advisers - strona firmowa
63 0
12 Ciekawe studia podyplomowe na WSG

Świeżo upieczonych magistrów, absolwentów uczelni wyższych, nie trzeba długo zachęcać do dalszej edukacji i zapisania się na ciekawe studia podyplomowe na WSG. Młode, wyedukowane osoby wiedzą doskonale, że edukacja, czyli inwestycja w siebie, zwróci się w dorosłym życiu. Chcąc być w czołówce muszę też wyróżnić się wśród rówieśników.

Ciekawe studia podyplomowe na WSG
63 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2018