Ocena strony 6


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Edukacja w Anglii

Możesz bez jakichkolwiek ograniczeń zdecydować się na studia w Anglii. Uczelnie zagraniczne proponują o wiele elastyczniejsze warunki kształcenia, korzystne dotacje oraz bardzo ciekawe projekty naukowe, które pozwolą Ci zyskać bezcenne doświadczenie zawodowe. Z nami rozpoczniesz karierę w bardzo ciekawy sposób.

Edukacja w Anglii
88 0
2 koreański nauka

Język koreański jest łatwo dostępnym językiem. Uczy go coraz więcej szkół językowych, w tym także nasza - Gakko w Warszawie. To zależy od finansów danej szkoły, liczby uczniów, poziomu nauczycieli. Jestem przekonana, że kursy koreańskiego mogą się przydać się każdemu człowiekowi prędzej czy później. Wiedza procentuje i przekonują nas o tym ci, którzy zarabiają najwięcej.

koreański nauka
54 0
3 Plansze edukacyjne

Każda szkoła powinna być wyposażona w plansze edukacyjne, które będą przydatne w przekazywaniu dzieciom wiedzy na temat bezpieczeństwa, zdrowia i innych ważnych dla nich zagadnień. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór produktów zawierających ciekawe informacje i opatrzonych kolorowymi rysunkami. Jesteśmy pewni, że nasze plansze edukacyjne przyczynią się do skuteczniejszej nauki maluchów.

Plansze edukacyjne
538 0
4 Cv po angielsku

Gdy aplikujemy na stanowisko w Wielkiej Brytanii czy Irlandii, albo po prostu do międzynarodowych firm działających na terenie Polski, bardzo często wysyłamy CV po angielsku. Dokument ten różni się od swojego polskiego odpowiednika: nie zawiera zdjęcia ani klauzuli o przetwarzaniu danych, a jednym z jego najważniejszych elementów jest professional summary, czyli podsumowanie zawodowe. Żeby dobrze się zaprezentować, tekst musi być perfekcyjny pod względem językowym. Jeśli nie czujemy się dość pewnie tworząc taki dokument, warto sięgnąć po pomoc specjalistów.

Cv po angielsku
455 0
5 Kat b

Wszystkie osoby, które robią kurs na prawo jazdy, muszą zmierzyć się również z egzaminem teoretycznym. Nasza aplikacja pozwoli Ci poćwiczyć rozwiązywanie testów, dzięki czemu prawo jazdy kat B będzie wreszcie w zasięgu ręki. W naszej aplikacji znajdziesz tylko oficjalne pytania, które wystąpiły na egzaminach.

Kat b
68 0
6 pracownicy z ukrainy agencja

Wielu przedsiębiorców z Polski oferuje zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach cudzoziemcom ze Wschodu. Pracownicy z Ukrainy są obecnie pożądani w budownictwie oraz na stanowiskach sprzedawczyń, szwaczek czy sprzątaczek. Nasza agencja pomaga w rekrutacji zainteresowanych osób, przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne oraz załatwia różnego rodzaju formalności.

pracownicy z ukrainy agencja
295 0
7 Praca opiekunka Niemcy od zaraz

Zdarzyło się już Paniom troszczyć o jakąś potrzebującą osobę i macie doświadczenie w tym zakresie? Praca jaką chcemy Wam zaproponować to opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Wymagamy odpowiedzialności i kompetencji w zakresie codziennej troski (leki, toaleta i wszelkie inne regularnie powtarzające się czynności). Oprócz tego niezbędnym jest też choćby podstawowa znajomość języka. Jeśli macie Panie odpowiednie kwalifikacje serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z pewnością znajdziemy Wam atrakcyjną ofertę.

Praca opiekunka Niemcy od zaraz
439 0
8 Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy m.in. kursy na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych. Do zajęć praktycznych wykorzystujemy samochody z automatyczną skrzynią biegów oraz innymi udogodnieniami. Będą one także wykorzystane na egzaminie (wynajęcia auta w cenie szkolenia). Zapewniamy również badania lekarskie w ośrodku, materiały szkoleniowe, a także pomoc przy wyrobieniu profilu kandydata.

Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych
254 0
9 Agencja pracy Poznań

Szukasz zatrudnienia na interesującym Cię stanowisku, a może jesteś przedsiębiorcą, który nie może znaleźć odpowiedniego kandydata do swojej firmy? Nasza agencja pracy zlokalizowana w Poznaniu pomaga w obu tych przypadkach. Udostępniamy oferty dla kandydatów z firm w Holandii oraz w Polsce, a przedsiębiorcom umożliwiamy zatrudnienie m.in. kandydatów z Ukrainy.

Agencja pracy Poznań
336 0
10 Fuzje i przejęcia

Jeżeli chodzi o fuzje i przejęcia spółek, jesteśmy specjalistami nie mającymi sobie równych w tej branży. Jeżeli zależy Ci na nawiązaniu współpracy na najwyższym poziomie, dołożymy wszelkich starań, aby Ci ją zapewnić. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą fuzje i przejęcia zakończą się pełnym sukcesem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej propozycji w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją dostępną na stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że swoją współpracę z nami zaliczysz do udanych.

Fuzje i przejęcia
63 0
11 Ciekawe studia podyplomowe na WSG

Świeżo upieczonych magistrów, absolwentów uczelni wyższych, nie trzeba długo zachęcać do dalszej edukacji i zapisania się na ciekawe studia podyplomowe na WSG. Młode, wyedukowane osoby wiedzą doskonale, że edukacja, czyli inwestycja w siebie, zwróci się w dorosłym życiu. Chcąc być w czołówce muszę też wyróżnić się wśród rówieśników.

Ciekawe studia podyplomowe na WSG
63 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2019