Ocena strony 6


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Książki o ekonomii

Branże związane z finansami i handlem są niezwykle ciekawe, jednak często dosyć skomplikowane. Dlatego też warto się dokształcać w tym kierunku. Nie każdego stać na wykupienie odpowiednich kursów, dlatego też polecamy książki o ekonomii. To znakomita kopalnia wiedzy, dzięki której poznasz tajniki handlu i finansów. Nasz sklep oferuje szeroki wybór tego typu literatury, więc każdy może wybrać coś dla siebie. To także dobre rozwiązanie dla osób prowadzących własne przedsiębiorstwa. Dzięki temu mogą zobaczyć, jak powinni się rozliczać.

Książki o ekonomii
545 0
2 Badanie mikrobiologiczne

Jeśli prowadzisz firmę z branży tekstylnej, meblarskiej, papierniczej czy polimerowej, to zgłoś się do nas. Zapraszamy Cię do skorzystania z bogatej oferty usług świadczonych przez nasze laboratorium. Wykonamy dla Ciebie między innymi badanie mikrobiologiczne papieru, tektury, tekstyliów czy polimerów.

Badanie mikrobiologiczne
159 0
3 Lekcje śpiewu Kraków

Varsztatovnia w Krakowie proponuje różnego rodzaju kursy, warsztaty, zajęcia taneczne, teatralne i kulturalne. Prowadzimy również lekcje śpiewu dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy amatorem. Wykonujemy przede wszystkim muzykę folklorystyczną i tradycyjną, w różnych językach.

Lekcje śpiewu Kraków
239 0
4 Kursy językowe online

W szkole prowadzimy kursy językowe online na różnych poziomach zaawansowania z: angielskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego a także innych, bardziej niszowych. Nasza oferta edukacyjna została stworzona z myślą o specyficznych potrzebach dzieci, a także dorosłych. Dzięki temu osiągamy bardzo wysoką skuteczność nauczania na każdym poziomie.

Kursy językowe online
395 0
5 Testy kat B

Uzyskanie prawa jazdy nie należy do prostych procesów z uwagi na mnogość pytań i zagadnień poruszanych na egzaminie. Proponowany przez nas kurs pozwala na kompleksowe przygotowanie teoretyczne — zawarte w nim testy kat. B sprawią, że podczas właściwego egzaminu nic nie będzie w stanie cię zaskoczyć.

Testy kat B
49 0
6 Tłumacz języka niemieckiego Suwałki

Profesjonalny tłumacz języka niemieckiego zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Znakomita znajomość językowa pozwala na realizację każdego zlecenia w sposób kompleksowy i profesjonalny. W ramach naszej oferty można skorzystać nie tylko z realizacji usług w sposób stacjonarny w Suwałkach, ale także online. Serdecznie zapraszamy.

Tłumacz języka niemieckiego Suwałki
521 0
7 Plansze edukacyjne

Każda szkoła powinna być wyposażona w plansze edukacyjne, które będą przydatne w przekazywaniu dzieciom wiedzy na temat bezpieczeństwa, zdrowia i innych ważnych dla nich zagadnień. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór produktów zawierających ciekawe informacje i opatrzonych kolorowymi rysunkami. Jesteśmy pewni, że nasze plansze edukacyjne przyczynią się do skuteczniejszej nauki maluchów.

Plansze edukacyjne
538 0
8 Kat b

Wszystkie osoby, które robią kurs na prawo jazdy, muszą zmierzyć się również z egzaminem teoretycznym. Nasza aplikacja pozwoli Ci poćwiczyć rozwiązywanie testów, dzięki czemu prawo jazdy kat B będzie wreszcie w zasięgu ręki. W naszej aplikacji znajdziesz tylko oficjalne pytania, które wystąpiły na egzaminach.

Kat b
68 0
9 Praca opiekunka Niemcy od zaraz

Zdarzyło się już Paniom troszczyć o jakąś potrzebującą osobę i macie doświadczenie w tym zakresie? Praca jaką chcemy Wam zaproponować to opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Wymagamy odpowiedzialności i kompetencji w zakresie codziennej troski (leki, toaleta i wszelkie inne regularnie powtarzające się czynności). Oprócz tego niezbędnym jest też choćby podstawowa znajomość języka. Jeśli macie Panie odpowiednie kwalifikacje serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z pewnością znajdziemy Wam atrakcyjną ofertę.

Praca opiekunka Niemcy od zaraz
439 0
10 Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy m.in. kursy na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych. Do zajęć praktycznych wykorzystujemy samochody z automatyczną skrzynią biegów oraz innymi udogodnieniami. Będą one także wykorzystane na egzaminie (wynajęcia auta w cenie szkolenia). Zapewniamy również badania lekarskie w ośrodku, materiały szkoleniowe, a także pomoc przy wyrobieniu profilu kandydata.

Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych
254 0
11 Agencja pracy Poznań

Szukasz zatrudnienia na interesującym Cię stanowisku, a może jesteś przedsiębiorcą, który nie może znaleźć odpowiedniego kandydata do swojej firmy? Nasza agencja pracy zlokalizowana w Poznaniu pomaga w obu tych przypadkach. Udostępniamy oferty dla kandydatów z firm w Holandii oraz w Polsce, a przedsiębiorcom umożliwiamy zatrudnienie m.in. kandydatów z Ukrainy.

Agencja pracy Poznań
336 0
12 Ciekawe studia podyplomowe na WSG

Świeżo upieczonych magistrów, absolwentów uczelni wyższych, nie trzeba długo zachęcać do dalszej edukacji i zapisania się na ciekawe studia podyplomowe na WSG. Młode, wyedukowane osoby wiedzą doskonale, że edukacja, czyli inwestycja w siebie, zwróci się w dorosłym życiu. Chcąc być w czołówce muszę też wyróżnić się wśród rówieśników.

Ciekawe studia podyplomowe na WSG
63 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2021