Ocena strony 6


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Praca opiekunka Niemcy od zaraz

Zdarzyło się już Paniom troszczyć o jakąś potrzebującą osobę i macie doświadczenie w tym zakresie? Praca jaką chcemy Wam zaproponować to opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Wymagamy odpowiedzialności i kompetencji w zakresie codziennej troski (leki, toaleta i wszelkie inne regularnie powtarzające się czynności). Oprócz tego niezbędnym jest też choćby podstawowa znajomość języka. Jeśli macie Panie odpowiednie kwalifikacje serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z pewnością znajdziemy Wam atrakcyjną ofertę.

Praca opiekunka Niemcy od zaraz
439 0
2 Legalna praca w Niemczech

Szukasz zatrudnienia poza granicami Polski? Interesuje Cię legalna praca w Niemczech? Mamy coś dla Ciebie! Jesteśmy firmą outsourcingową, która pomaga w podjęciu zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i pełne ubezpieczenie. Zapewniamy także kompleksową organizację pobytu, w tym dojazd oraz zakwaterowanie na miejscu.

Legalna praca w Niemczech
418 0
3 Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy m.in. kursy na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych. Do zajęć praktycznych wykorzystujemy samochody z automatyczną skrzynią biegów oraz innymi udogodnieniami. Będą one także wykorzystane na egzaminie (wynajęcia auta w cenie szkolenia). Zapewniamy również badania lekarskie w ośrodku, materiały szkoleniowe, a także pomoc przy wyrobieniu profilu kandydata.

Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych
254 0
4 Agencja pracy Poznań

Szukasz zatrudnienia na interesującym Cię stanowisku, a może jesteś przedsiębiorcą, który nie może znaleźć odpowiedniego kandydata do swojej firmy? Nasza agencja pracy zlokalizowana w Poznaniu pomaga w obu tych przypadkach. Udostępniamy oferty dla kandydatów z firm w Holandii oraz w Polsce, a przedsiębiorcom umożliwiamy zatrudnienie m.in. kandydatów z Ukrainy.

Agencja pracy Poznań
336 0
5 Klucz pneumatyczny

Jednym z artykułów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest klucz pneumatyczny udarowy. Narzędzie to wyróżnia się precyzyjnym działaniem, dzięki któremu wykonuje swoją pracę bez zarzutu. Jesteśmy pewni, że każdy klient, który zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie zadowolony z otrzymanych artykułów. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego.

Klucz pneumatyczny
50 0
6 Taryfy energii elektrycznej

Każdy człowiek jest inny i każdy ma inne potrzeby. Dla nas ważne jest spełnianie potrzeb wszystkich klientów, dlatego taryfy energii elektrycznej w naszej firmie są ustalane w zależności od ich indywidualnych wymagań. Skontaktuj się z naszym doradcą lub odwiedź naszą stronę internetową a przekonasz się, że taryfy energii elektrycznej w naszej firmie są najkorzystniejsze na rynku.

Taryfy energii elektrycznej
117 0
7 Capital One Advisers - strona firmowa

Jeżeli chodzi o fuzje i przejęcia spółek, jesteśmy specjalistami nie mającymi sobie równych w tej branży. Jeżeli zależy Ci na nawiązaniu współpracy na najwyższym poziomie, dołożymy wszelkich starań, aby Ci ją zapewnić. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą fuzje i przejęcia zakończą się pełnym sukcesem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej propozycji w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją dostępną na stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że swoją współpracę z nami zaliczysz do udanych.

Capital One Advisers - strona firmowa
63 0
8 Latarka

Zastanawiasz się która latarka jest najlepsza właśnie dla Ciebie? Wejdź na naszą stronę internetową oraz zapoznaj się ze szczegółową ofertą oraz wybierz latarkę odpowiadającą Twoim wymaganiom. Nasze latarki odznaczają się wysoką funkcjonalnością, solidnością oraz wydajnością. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Latarka
457 0
9 Ciekawe studia podyplomowe na WSG

Świeżo upieczonych magistrów, absolwentów uczelni wyższych, nie trzeba długo zachęcać do dalszej edukacji i zapisania się na ciekawe studia podyplomowe na WSG. Młode, wyedukowane osoby wiedzą doskonale, że edukacja, czyli inwestycja w siebie, zwróci się w dorosłym życiu. Chcąc być w czołówce muszę też wyróżnić się wśród rówieśników.

Ciekawe studia podyplomowe na WSG
63 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2018