Ocena strony 6


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Urządzenia do mezoterapii

Szukasz nowoczesnych urządzeń kosmetycznych? Koniecznie sprawdź nasze urządzenia do mezoterapii. Dzięki nim masz możliwość wykonywania zabiegów z najwyższy precyzją oraz z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Gwarantujemy solidne wykonanie i trwałość naszych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Urządzenia do mezoterapii
191 0
2 Kursy spawalnicze

Chcesz zwiększyć swoje umiejętności zawodowe? Kursy spawalnicze pozwolą Ci opanować pod względem teoretycznym i praktycznym łączenie blachy oraz rurek metalowych metodą MIG, MAG oraz TIG. Szkolenia odbywają się w formie stacjonarnej i online w wybranych terminach, na które trzeba się wcześniej zapisać.

Kursy spawalnicze
334 0
3 Coaching menedżerski

Efektywność pracowników oraz sposób, w jaki postrzegają oni swoje stanowisko pracy oraz zatrudniające ich przedsiębiorstwo w dużej mierze uzależniony jest od postawy osoby sprawującej nad pracownikami władzę zwierzchnią. Z tego względu coaching menedżerski rozumiany jako trening skutecznego postępowania z ludźmi staje się coraz bardziej popularnym tematem szkoleń.

Coaching menedżerski
314 0
4 Badanie mikrobiologiczne

Jeśli prowadzisz firmę z branży tekstylnej, meblarskiej, papierniczej czy polimerowej, to zgłoś się do nas. Zapraszamy Cię do skorzystania z bogatej oferty usług świadczonych przez nasze laboratorium. Wykonamy dla Ciebie między innymi badanie mikrobiologiczne papieru, tektury, tekstyliów czy polimerów.

Badanie mikrobiologiczne
159 0
5 Lekcje śpiewu Kraków

Varsztatovnia w Krakowie proponuje różnego rodzaju kursy, warsztaty, zajęcia taneczne, teatralne i kulturalne. Prowadzimy również lekcje śpiewu dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy amatorem. Wykonujemy przede wszystkim muzykę folklorystyczną i tradycyjną, w różnych językach.

Lekcje śpiewu Kraków
239 0
6 Testy kat B

Uzyskanie prawa jazdy nie należy do prostych procesów z uwagi na mnogość pytań i zagadnień poruszanych na egzaminie. Proponowany przez nas kurs pozwala na kompleksowe przygotowanie teoretyczne — zawarte w nim testy kat. B sprawią, że podczas właściwego egzaminu nic nie będzie w stanie cię zaskoczyć.

Testy kat B
49 0
7 Plansze edukacyjne

Każda szkoła powinna być wyposażona w plansze edukacyjne, które będą przydatne w przekazywaniu dzieciom wiedzy na temat bezpieczeństwa, zdrowia i innych ważnych dla nich zagadnień. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór produktów zawierających ciekawe informacje i opatrzonych kolorowymi rysunkami. Jesteśmy pewni, że nasze plansze edukacyjne przyczynią się do skuteczniejszej nauki maluchów.

Plansze edukacyjne
538 0
8 Kat b

Wszystkie osoby, które robią kurs na prawo jazdy, muszą zmierzyć się również z egzaminem teoretycznym. Nasza aplikacja pozwoli Ci poćwiczyć rozwiązywanie testów, dzięki czemu prawo jazdy kat B będzie wreszcie w zasięgu ręki. W naszej aplikacji znajdziesz tylko oficjalne pytania, które wystąpiły na egzaminach.

Kat b
68 0
9 Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy m.in. kursy na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych. Do zajęć praktycznych wykorzystujemy samochody z automatyczną skrzynią biegów oraz innymi udogodnieniami. Będą one także wykorzystane na egzaminie (wynajęcia auta w cenie szkolenia). Zapewniamy również badania lekarskie w ośrodku, materiały szkoleniowe, a także pomoc przy wyrobieniu profilu kandydata.

Prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych
254 0
10 Agencja pracy Poznań

Szukasz zatrudnienia na interesującym Cię stanowisku, a może jesteś przedsiębiorcą, który nie może znaleźć odpowiedniego kandydata do swojej firmy? Nasza agencja pracy zlokalizowana w Poznaniu pomaga w obu tych przypadkach. Udostępniamy oferty dla kandydatów z firm w Holandii oraz w Polsce, a przedsiębiorcom umożliwiamy zatrudnienie m.in. kandydatów z Ukrainy.

Agencja pracy Poznań
336 0
11 Ciekawe studia podyplomowe na WSG

Świeżo upieczonych magistrów, absolwentów uczelni wyższych, nie trzeba długo zachęcać do dalszej edukacji i zapisania się na ciekawe studia podyplomowe na WSG. Młode, wyedukowane osoby wiedzą doskonale, że edukacja, czyli inwestycja w siebie, zwróci się w dorosłym życiu. Chcąc być w czołówce muszę też wyróżnić się wśród rówieśników.

Ciekawe studia podyplomowe na WSG
63 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2022