Ocena strony 3


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Foteliki samochodowe

Bezpieczeństwo najmłodszych jest dla nas najważniejsze. Dlatego też, oprócz nowoczesnych wózków, w naszym asortymencie znalazły się wygodne foteliki samochodowe. Przeznaczone są dla maluchów, które już samodzielnie siedzą. Wszystkie modele są niezwykle łatwe i szybkie w montażu i stanowią stabilne zabezpieczenie dla dziecka w przypadku nagłego hamowania lub innych perturbacji na drodze. Ich dodatkowym atutem jest fakt, iż dzięki kolebkowej konstrukcji w żaden sposób nie ograniczają swobody ruchów malucha.

Foteliki samochodowe
255 0
2 żłobek Gliwice

Kameralna atmosfera, profesjonalna kadra, bezpieczne i nowoczesne wyposażenie - żłobek w Gliwicach to miejsce, do którego Twoje dziecko będzie chciało wracać. Zapewniamy fachową opiekę, pełnowartościowe wyżywienie (z uwzględnieniem wszelkich alergii i nietolerancji pokarmowych), a także równowagę pomiędzy nauką a zabawą.

żłobek Gliwice
503 0
3 Przedszkole Otrębusy

Zapewniamy Państwa pociechom kompleksową opiekę oraz dajemy im szansę rozwoju - poprzez uśmiech i wspaniała zabawę. Dysponujemy w pełni bezpiecznymi zabawkami, zatrudniamy wykwalifikowanych i kochających dzieci opiekunów, a także organizujemy pożyteczne zajęcia, podczas których łączymy rozwój i zabawę. Zapewniamy przy tym, pełne wyżywienie, dostosowując dietę do potrzeb dzieci w określonym wieku. Nasze przedszkole zaprasza dzieci z Otrębus i innych pobliskich miejscowości.

Przedszkole Otrębusy
224 0
4 Przedszkole dwujęzyczne

Maja to niepubliczne przedszkole dwujęzyczne w Warszawie, w którym prowadzimy zajęcia oraz uczymy się dwóch języków: angielskiego oraz hiszpańskiego. Tworzymy grupy również z dziećmi nie posługującymi się językiem polskim. Nauka przez zabawę przynosi najlepsze rezultaty w wieku do 5. roku życia. Oferujemy profesjonalną opiekę doświadczonych pedagogów. Stosujemy metody stymulowania rozwoju psychofizycznego dzieci z zastosowaniem zasady nieograniczania chęci do wiedzy oraz poznawania świata. Zapraszamy.

Przedszkole dwujęzyczne
258 0
5 Artykuły dla dzieci

Szukasz dla swojego dziecka bezpiecznej i rozwijającej wyobraźnię zabawki - twojadzidzia.pl to sklep, w którym czeka na Ciebie wyjątkowo atrakcyjna propozycja w tym zakresie. Nasza oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana - znalazły się w niej artykuły dla dzieci w różnym wieku, wśród których każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego malucha. Jesteśmy pewni, że dzięki zabawkom z naszego sklepu internetowego Twoja pociecha będzie mogła przeżyć niesamowite przygody i rozwijać swoją wyobraźnię. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły dla dzieci
281 0
6 Szkoła niepubliczna

Od ponad 20 lat prowadzimy naszą placówkę, której zakres kształcenia obejmuje edukację od nauczania początkowego po liceum. Wykwalifikowany personel, liczne pomoce dydaktyczne, różnorodne zajęcia pozalekcyjne i niewielkie grupy zajęciowe - wszystkie te elementy sprawiają, że nasza szkoła niepubliczna oferuje kształcenie na najwyższym poziomie.

Szkoła niepubliczna
540 0
7 Pojazdy akumulatorowe

Szukając prezentu na urodziny swojego dziecka, powinieneś rozważyć oferowane przez nasz sklep z zabawkami pojazdy akumulatorowe. Dzięki temu nie będziesz musiał nosić swojego urwisa na rękach, bo za sterami swojej maszynie będzie przemieszczał z taką prędkością, że z pewnością dotrzyma Ci kroku podczas spaceru.

Pojazdy akumulatorowe
169 0
8 Jąkanie u dzieci

Przyczyny problemów z płynną wymową są różne. Czasem są to kwestie dziedziczenia i genów, innym razem wynik silnego wstrząsu emocjonalnego. Jąkanie u dzieci można i trzeba leczyć. Odpowiednia terapia przynosi pozytywne rezultaty. Dziecko kształtujące wymowę będzie weselsze i bardziej śmiałe w kontaktach z rówieśnikami.

Jąkanie u dzieci
407 0
9 Nocne koszule do karmienia

Zajmujemy się sprzedażą produktów dla dzieci. Nasz sklep internetowy wyprawkowo.com proponuje Wam produkty takie jak odzież dziecięca, akcesoria zabezpieczające na narożniki i blokujące drzwi, butelki, gryzaki, woreczki na zużyte pampersy oraz wiele innych. Z nami bez problemu skompletujesz pełną pierwszą wyprawkę dla swojej pociechy. Oferujemy również akcesoria dla mam w tym bardzo przydatne nocne koszule do karmienia.

Nocne koszule do karmienia
531 0
10 Sala weselna Warszawa

Warszawa to nie tylko miasto luksusu i prestiżu, znajdziesz tu wiele dostępnych ofert na każdą kieszeń w rozsądnej cenie. Niech ten wyjątkowy dzień, jakim będzie twoje wesele, miało jedyne w swoim rodzaju wyjątkowe przyjęcie weselne w uroczym a zarazem stylowym miejscu, jakim będzie wynajęta przez Ciebie sala weselna.

Sala weselna Warszawa
73 0
11 Wesela Gdańsk

Moja firma zajmuje się organizacją wesel. Na polskim rynku działam już od siedmiu lat. Jak więc można łatwo wywnioskować mam całkiem spore doświadczenie w tej branży. Organizowałem już niejedne wesela. Gdańsk jest główną siedzibą mojej firmy. Jak łatwo się domyślić to właśnie w tym mieście urządzam zamawiane przez moich klientów wesela. Gdańsk pod tym względem jest bardzo atrakcyjnym miastem.

Wesela Gdańsk
221 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2019