Ocena strony 3


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Wakacyjne kursy językowe Wrocław

Wyróżniająca się szkoła językowa OEI proponuje Państwu kursy językowe niemieckiego. Centrum językowe prowadzi wakacyjne kursy językowe i kursy dla dorosłych. Oferujemy naukę w wielu różnych systemach dzięki czemu znajdą Państwo odpowiedni dla siebie system nauki języka. Kursy językowe przeprowadzane są całościowo w języku niemieckim, co oznacza, że szybko Państwo nauczą się bezstresowo rozmawiać w tym jeżyku. Zapraszamy do kontaktu i zaznajomienia się z opiniami w naszej wizytówce w mapach Google.

Wakacyjne kursy językowe Wrocław
226 0
2 Drewniane zabawki

Celem prowadzonej przez nas działalności jest sprawienie, aby każdy z rodziców miał możliwość zaopatrzenia się w najlepsze akcesoria dla swoich pociech - takie, które będą bezpieczne, bardzo komfortowe w użytkowaniu oraz wspierające rozwój maluszka. W asortymencie przygotowanym przez nasz sklep internetowy znajdziecie doskonałe drewniane zabawki takie jak klocki, samochodziki, akcesoria kuchenne, łóżeczka dla lalek i wiele więcej. Zapraszamy!

Drewniane zabawki
152 0
3 szkolenia dla nauczycieli

Skorzystaj z naszej bogatej oferty kursów i wykładów, dzięki których zyskasz kompetencje niezbędne do dalszego rozwoju kariery. Proponowane przez nas szkolenia dla nauczycieli to doskonała okazja, by uaktualnić swoją wiedzę z zakresu relacji interpersonalnych. Oferujemy cenne wskazówki odnośnie roli belfra w procesie edukacji.

szkolenia dla nauczycieli
542 0
4 Poduszki glamour

Regularnie uzupełniamy ofertę naszego sklepu internetowego z wyposażeniem o nowe propozycje. Sprzedajemy wyjątkowe artykuły do domu. Są to produkty idealne do codziennego użytku oraz na prezent, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Polecamy między innymi, poduszki glamour i dekoracyjne. Korzystne ceny i ogromny wybór pozwolą na wybranie najodpowiedniejszych akcesoriów.

Poduszki glamour
478 0
5 Silikonowa miseczka dla niemowlaka

W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz niezbędne dla każdego dziecka naczynia i inne atrakcyjne akcesoria. Silikonowa miseczka dla niemowlaka, która znajduje się w naszej ofercie, jest wygodna w użytkowaniu, dostosowana do małych rączek, odporna na uszkodzenia oraz wykonana z bezpiecznych surowców.

Silikonowa miseczka dla niemowlaka
202 0
6 Korepetycje angielski

Szukasz sposobu na poprawienie swoich zdolności językowych? Skutecznym rozwiązaniem z pewnością będą systematyczne korepetycje! Angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski - na naszej stronie internetowej znajdziesz ogłoszenia do udzielenia korepetycji z angielskiego oraz wielu innych przedmiotów.

Korepetycje angielski
167 0
7 Przedszkole dwujęzyczne

Maja to niepubliczne przedszkole dwujęzyczne w Warszawie, w którym prowadzimy zajęcia oraz uczymy się dwóch języków: angielskiego oraz hiszpańskiego. Tworzymy grupy również z dziećmi nie posługującymi się językiem polskim. Nauka przez zabawę przynosi najlepsze rezultaty w wieku do 5. roku życia. Oferujemy profesjonalną opiekę doświadczonych pedagogów. Stosujemy metody stymulowania rozwoju psychofizycznego dzieci z zastosowaniem zasady nieograniczania chęci do wiedzy oraz poznawania świata. Zapraszamy.

Przedszkole dwujęzyczne
258 0
8 Nocne koszule do karmienia

Zajmujemy się sprzedażą produktów dla dzieci. Nasz sklep internetowy wyprawkowo.com proponuje Wam produkty takie jak odzież dziecięca, akcesoria zabezpieczające na narożniki i blokujące drzwi, butelki, gryzaki, woreczki na zużyte pampersy oraz wiele innych. Z nami bez problemu skompletujesz pełną pierwszą wyprawkę dla swojej pociechy. Oferujemy również akcesoria dla mam w tym bardzo przydatne nocne koszule do karmienia.

Nocne koszule do karmienia
531 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2022