Ocena strony 2


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Patyczki kosmetyczne

Zawsze marzyłeś o skórze jak z najnowszych reklam? Nasze patyczki kosmetyczne to odpowiedź na Twoje pragnienia. Produkowane przez renomowane marki, gwarantują efekt czystych porów, precyzyjnie wykończonych stref okołookularnych czy zadbanych uszu. To nie tyko prosta kosmetyka, to rytuał piękna, który odmieni Twoje codzienne rytuały pielęgnacyjne.

Patyczki kosmetyczne
229 0
2 Sprzęt rehabilitacyjny

Przedstawiamy ofertę firmy RentMedic. Nasz sprzęt rehabilitacyjny to najwyższej jakości akcesoria wspomagające leczenie zapalenia stawów, kontuzji, urazów czy innych schorzeń. W ofercie znajdziecie m.in. poduszkę ortopedyczną, dzięki której kręgosłup podczas snu ułożony jest w pozycji neutralnej. Obudzisz się wypoczęty i bez bólu.

Sprzęt rehabilitacyjny
318 0
3 Defibrylator AED - co to

Widziałeś go w miejscach użytku publicznego i zastanawiasz się, co to defibrylator AED? Ten skrót, pochodzący od nazwy External Automated Defibrillator, oznacza urządzenie, które ratuje życie poprzez przywracanie prawidłowego rytmu serca w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Sprzęt wyładowujący impuls elektryczny występuje w wersji automatycznej i półautomatycznej.

Defibrylator AED - co to
405 0
4 Lignokaina

Jest to produkt z grupy miejscowych środków znieczulających. Stosuje się go, aby uśmierzyć ból w określonym obszarze skóry lub błon śluzowych. Stosowana jest podczas zabiegów operacyjnych oraz przy leczeniu stomatologicznym. Lignokaina działa, blokując przewodnictwo sygnałów nerwowych - w ten sposób powoduje utratę czucia w danym miejscu.

Lignokaina
46 0
5 Gabinet psychologiczny Kraków

Terapia dla wielu osób jest okazją do zgłębienia wewnętrznych wątpliwości i lęków. Gabinet psychologiczny w Krakowie oferuje wsparcie w tym procesie. Kameralna atmosfera, empatyczne podejście oraz skupienie na indywidualnych potrzebach - na to wszystko mogą liczyć nasi pacjenci. Oferujemy terapię dla osób uzależnionych oraz zmagających się z innymi trudnościami natury psychicznej.

Gabinet psychologiczny Kraków
596 0
6 Kasza bulgur perłowa

Odkryj moc naturalnych składników z naszym sklepem, pierwszym wyborem dla wszystkich, którzy cenią zdrowe i smaczne jedzenie. W naszej ofercie znaleźć można prawdziwie ekologiczne produkty, takie jak nasza kasza bulgur perłowa. To idealna alternatywa dla tradycyjnych dodatków do dań, znakomicie dopełniająca każdy posiłek i wzbogacająca go o ważne składniki odżywcze. Odwiedź nas już dzisiaj i wprowadź do swojej diety więcej zdrowia, smaku i energii.

Kasza bulgur perłowa
267 0
7 Logopeda dziecięcy Chorzów

Naszym celem jest pokonanie barier językowych, z jakimi zmagają się dzieci. Pamiętaj, że wcześnie wykryte problemy z mową są łatwiejsze do wyleczenia. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób może pomóc logopeda dziecięcy w Chorzowie, szczegółowe informacje znajdziesz w naszym serwisie. Znajdują się tam również dane kontaktowe.

Logopeda dziecięcy Chorzów
203 0
8 Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Poznań

Jeśli zmagasz się z alkoholizmem, narkomanią, lekomanią lub zauważasz u siebie nałogowe zachowania (zakupoholizm, seksoholizm, hazard, siecioholizm), zgłoś się do naszej placówki. Prowadzimy prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Poznaniu, gdzie organizujemy terapię indywidualną oraz grupową, udzielamy porad, a także wykonujemy detoks alkoholowy lub narkotykowy. Jesteśmy czynni siedem dni w tygodniu, więc możesz zgłosić się do nas w każdej chwili. Nasza pomoc skierowana jest również do rodzin pacjentów.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Poznań
192 0
9 Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa nie musi być nudna i niesmaczna! Zaufaj naszym ekspertom i skontaktuj się z nami za pomocą specjalnego formularza. Po ustaleniu terminu wywiadu i jego przeprowadzeniu przygotujemy dla Ciebie odpowiedni plan dietetyczny dostosowany do Twojego stylu życia i aktywności fizycznej. Nie czekaj zmień swoje nawyki żywieniowe już dziś!

Dieta bezglutenowa
472 0
10 Fundacja chorób serca

Prowadzona przez nas Fundacja chorób serca świadczy pomoc, edukację i wsparcie dla osób z chorobami tego organu. Prowadzimy różnego rodzaju działania profilaktyczne, m.in. programy czy też organizację szkoleń z zakresu profilaktyki w kardiologii. Współpracujemy z lekarzami, którzy skończyli specjalizację kardiologiczną.

Fundacja chorób serca
411 0
11 Sklep z orzechami

Prowadzimy sprzedaż zdrowej żywności w postaci suszonych owoców, ziaren, pestek i słodyczy. Uruchomiliśmy też sklep z orzechami, w którym oferujemy odmiany włoskie i brazylijskie, laskowe, macadamia, nerkowce, pecan, migdały, fistaszki. Produkty dostępne są w całości lub płatkach, zblanszowane, prażone lub solone. Nasza żywność nie zawiera sztucznych substancji konserwujących. Polecamy produkty ze względu na dużą zawartość zdrowych tłuszczów, witamin, minerałów i innych składników odżywczych oraz wysoką energetyczność.

Sklep z orzechami
339 0
12 Łojotokowe zapalenie skóry głowy

Niektórzy zmagają się z bardzo aktywnymi gruczołami łojowymi. Tym samym mogą zachorować na łojotokowe zapalenie skóry głowy, które objawia się łuszczącymi się ogniskami oraz uporczywym łupieżem. Schorzenie najczęściej dotyka mężczyzn i pojawia się u osób dorosłych, choć tak naprawdę może wystąpić w każdym wieku.

Łojotokowe zapalenie skóry głowy
534 0
13 Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta

Niektóre osoby nie mają wystarczającej ilości czasu na to, aby oczekiwać w kolejkach w przychodni czy szpitalu. Jeśli ich stan zdrowia na to pozwala, możliwe są usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. U nas przygotowana została także oferta z zakresu dietetyki np. w sytuacji występującej otyłości czy nadwagi.

Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta
236 0
14 Zatorowość płucna

Witamy w ECZ Otwock. Osobom cierpiącym na zakrzepicę żył głębokich grozić może zatorowość płucna. Leczenie zależy od uwarunkowań indywidualnych. Komy grozi ta choroba? osobom długotrwale unieruchomionym, cierpiącym na niewydolność serca i nadmierną krzepliwość krwi, chorujących na trombofilię i żylaki.

Zatorowość płucna
209 0
15 badanie OCT Warszawa

Jeśli chorujesz na cukrzycę, twój wzrok z biegiem lat może słabnąć. Aby dobrać odpowiednią metodę leczenia lub zabiegu lekarz musi dokładnie poznać budowę twoich oczu oraz zmiany, jakie wywołała w niej choroba przewlekła. Dotyczy to również chorujących na nieuleczalną jaskrę. Badanie OCT zwane optyczną tomografią koherencyjną wykonasz w naszej klinice okulistycznej w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami oraz do kontaktu.

badanie OCT Warszawa
471 0
16 Pieczenie w klatce piersiowej nerwica

Zdarza się, że nawet u młodych i zdrowych osób występują niepokojące objawy kojarzone z chorobami serca. Należy do nich pieczenie w klatce piersiowej. Nerwica może być jedną z przyczyn takiego stanu. Rozwija się ona na skutek długotrwałego stresu, a jej objawy mogą przypominać atak serca. Symptomy te należy bezwzględnie skonsultować z lekarzem.

Pieczenie w klatce piersiowej nerwica
137 0
17 Hifu prostata

Terapia nowotworowa, którą Państwu oferujemy, stanowi alternatywę dla zabiegów radykalnych. Działanie metody HIFU, dostępnej w klinice ECZ Innowacje, opiera się na ultradźwiękach emitowanych przez głowicę dorektalną aparatu firmy Sonablate. Jest to procedura mało inwazyjna. Jej wykonanie zaleca się osobom u których choroba nie dała przerzutów i jest obecnie we wczesnym stadium rozwojowym.

Hifu prostata
347 0
18 Wyrostki kostne

Nasza placówka medyczna ulokowana jest w Zielonej Górze. Lekarz w swoim gabinecie przeprowadza szereg badań i zabiegów, których celem jest weryfikacja chorób związanych z piętami. Jedną z najczęstszych dolegliwości powiązanych z tą częścią ciała są tak zwane wyrostki kostne, nazywane również ostrogami piętowymi.

Wyrostki kostne
262 0
19 Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Warszawa

Nasz zakład prowadzony przez fizjoterapeutów codziennie stara się poszerzyć swoją ofertę tak, aby wesprzeć życie osób o ograniczonej mobilności. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje koncentratory tlenu, wózki, kule, balkoniki, podnośniki oraz specjalne łóżka. W Warszawie i okolicach każdy może wynająć i zwrócić urządzenia w swoim czasie.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Warszawa
307 0
20 ośrodek leczenia depresji

Jeżeli czujesz, że Tobie, bądź bliskiej Ci osobie potrzebna jest profesjonalna pomoc psychologiczna - nasz ośrodek leczenia depresji, nerwic i uzależnień jest miejscem, w którym najprawdopodobniej będziemy w stanie udzielić Ci odpowiedniej pomocy. W naszym ośrodku oferowana jest m. in. psychoterapia która jest innowacyjną metodą leczenia uzależnień. Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy ze skupieniem na jego unikalnych problemach. Zapraszamy do kontaktu.

ośrodek leczenia depresji
109 0
21 Żywność bezglutenowa

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz tak szeroką gamę produktów spożywczych! Znajduje się w nich również żywność bezglutenowa. Dokładnie wiemy, czego potrzeb naszym klientom, dlatego zawieramy to w naszej ofercie. Wejdź na stronę internetową, zapoznaj się ze szczegółową ofertą i wybierz odpowiednie dla siebie produkty, a następnie ciesz się fantastycznym smakiem!

Żywność bezglutenowa
460 0
22 Aparaty rentgenowskie

Prześwietlenia układu kostnego to jedne z najpopularniejszych badań diagnostycznych. My jako firma zajmująca się sprzedażą i serwisem sprzętu medycznego mamy w swojej ofercie także aparaty rentgenowskie. Tego typu urządzenia diagnostyczny z naszej oferty ma wiele możliwości konfiguracji, zgodnie z potrzebami Klienta.

Aparaty rentgenowskie
559 0
23 ośrodek dla osób starszych

W prowadzonej przez nas placówce dbamy o podtrzymanie jasności umysłu przebywających u nas seniorów poprzez uczestnictwo w zajęciach wspierających kondycję ciała oraz umysłu. Ośrodek dla osób starszych zapewnia też całodobową opiekę medyczną, dostępne są także konsultacje kardiologiczne i psychoatryczne.

ośrodek dla osób starszych
471 0
24 Liofilizator

Oferujemy zakup urządzeń laboratoryjnych i przemysłowych do suszenia produktów. Liofilizator dostępny jest z pompami próżniowymi, a wyposażenie dobierane jest do indywidualnych potrzeb klientów. Urządzenie zapewnia łagodne suszenie, pozwalające zachować wszelkie enzymy czy witaminy, które mogą zostać utracone w tradycyjnych procesach.

Liofilizator
67 0
25 leczenie uzależnień

Zmagasz się z chorobą alkoholową, a może jesteś zniewolony przez głód narkotykowy? Leczenie uzależnień stanowi podstawę działalności kliniki odwykowej TerapiaBieszczady, która jest jednym z polskich, prywatnych ośrodków prowadzących terapie dla osób borykających się z problemem nieopanowanej potrzeby stosowania różnego typu używek.

leczenie uzależnień
152 0
26 spray do nosa

W ofercie znajduje się najlepszy spray do nosa pomagający w codziennej higienie nosa. Alergia, infekcja, czy niesprzyjające czynniki zewnętrzne wpływają na to, że błona śluzowa nosa staje się sucha i podrażniona. Ten produkt zapewnia nawilżanie i oczyszczanie nosa, dzięki czemu nie występuje podrażnienie i łatwiej się oddycha. Dodatkowo zawiera fizjologiczny roztwór wody morskiej, który zapewnia skuteczne płukanie.

spray do nosa
371 0
27 Leczenie depresji Toruń

Gabinet psychiatryczny w Toruniu oferuje leczenie depresji, nerwic, bezsenności i chorób wieku podeszłego. Wielu pacjentów niepotrzebnie zwleka z wizytą u specjalisty. Lekarz psychiatra nie jest wrogiem, lecz sprzymierzeńcem, który chce pomóc zwalczyć problem. Zacznij na nowo cieszyć się życiem. Zapraszamy!

Leczenie depresji Toruń
526 0
28 Pajączek na plecy

W ofercie firmy znajdują się sprzęty dla osób ze schorzeniami narządu ruchu. Pajączek na plecy pomaga utrzymać prawidłową postawę, zapobiega garbieniu się i wpływa na prawidłowe napięcie mięśni brzucha. Urządzenie wydaje alarmujące dźwięki, ułatwiające korektę ułożenia ciała. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru.

Pajączek na plecy
157 0
29 Przychodnia weterynaryjna

Gabinet prowadzony przez lek. Agnieszkę Dereczeniuk oraz lek. Magdalenę Rogalską znajduje się na ulicy Biedronkowej 17 w Łodzi. Przychodnia weterynaryjna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w soboty od 10 do 14. Istnieje możliwość opłacenia zabiegu za pomocą gotówki lub karty.

Przychodnia weterynaryjna
50 0
30 Wypadanie włosów po ciąży

Dla każdej mamy po porodzie najważniejsze jest dobre zdrowie dziecka, a co za tym idzie prawidłowa dieta, która nie będzie odbijała się na negatywnych objawach u niego po karmieniu piersią. Dlatego też ze stymulacją hormonalną należy poczekać kilka miesięcy. A wypadanie włosów po ciąży jest wywoływane przede wszystkim przez nadmiar estrogenu w organizmie. Jego wytwarzanie można zahamować naturalnymi metodami, jednak należy skonsultować się z lekarzem trychologiem. Zapraszamy na stronę internetową Hair Medica.

Wypadanie włosów po ciąży
247 0
31 Sanatorium nad morzem

Poszukują Państwo doskonałego sanatorium nad morzem? Na naszej stronie największy wybór profesjonalnie przygotowanych ośrodków zlokalizowanych właśnie nad Bałtykiem. Zapewniamy, że to właśnie dzięki nam będą Państwo mogli wybrać odpowiedni obiekt, który oferuje najlepsze możliwości do rehabilitacji a także świetne warunki pobytu. Każde sanatorium nad morzem, które można znaleźć w naszej ofercie to doskonałe miejsce na spędzenie kilku tygodni, odpoczynek i powrót do pełnej sprawności.

Sanatorium nad morzem
27 0
32 leczenie alkoholizmu

Piwa, wódki czy wina posiadają właściwości, od których bardzo łatwo się uzależnić. Jako ośrodek psychoterapii i rozwoju prowadzimy leczenie alkoholizmu. Naszą terapię dostosowujemy indywidualnie do naszych pacjentów dokładając starań, aby stosowane przez nas metody cechowały się wysokim poziomem skuteczności.

leczenie alkoholizmu
222 0
33 Obuwie medyczne damskie

Wykonane z naturalnej skóry wysokiej jakości, dostępne w wielu wymiarach i wzorach, wygodne oraz niezawodne - to właśnie nasze obuwie medyczne damskie! Prezentowane w asortymencie buty zawodowe cieszą się już ogromnym na polskim rynku. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów i zapewnienie im pełnego komfortu podczas wykonywania swojej pracy - czasem polegającej na wielogodzinnym chodzeniu i staniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną w pełni na stronie internetowej. Czekamy!

Obuwie medyczne damskie
104 0
34 Diagnostyka nowotworów

Krążące komórki, które oddzielają się od guza mogą powodować przerzuty. Diagnostyka nowotworów umożliwia sprawdzenie, czy dany pacjent reaguje na leczenie. Polega to na wykrywaniu ilościowym komórek nabłonkowych tworów patologicznych. Są one obecne we krwi i odpowiadają charakterystyce danego tumoru.

Diagnostyka nowotworów
571 0
35 Chirurg stomatolog Gdynia

Masz problem z uzębieniem? A może chcesz poprawić wygląd swojego uśmiechu? W takim razie nasz chirurg i stomatolog czeka właśnie na Ciebie! Gdynia jest pięknym miastem, w którym mamy przyjemność świadczyć swoje profesjonalne usługi. To właśnie tutaj znajduje się nasz gabinet dentystyczny DENTUS. Proponujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług - zapraszamy do zapoznania się z ofertą, dostępną na stronie internetowej.

Chirurg stomatolog Gdynia
67 0
36 badanie dopplera tętnic szyjnych

Centrum medyczne oferuje wsparcie z zakresu profilaktyki, diagnozowania oraz leczenia schorzeń kardiologicznych i naczyniowych. W zdefiniowaniu chorób naczyń, pomocne może okazać się badanie dopplera tętnic szyjnych. Pozwala ono na określenie kondycji naczyń, wczesne wykrycie zwężeń, a tym samym minimalizować ryzyko wystąpienia m.in. udaru mózgu.

badanie dopplera tętnic szyjnych
303 0
37 Mobilny masażysta Warszawa

Proponujemy usługę, która pozwoli Wam się zrelaksować i odprężyć bez wychodzenia z domu. Mobilny masażysta oferuje jedną z kilku metod terapii manualnej, docierając do Klientów na terenie Warszawy. Świadczenie może mieć charakter klasyczny, ale też proponuję drenaż limfatyczny oraz rytuał hammam bądź relaksacyjny.

Mobilny masażysta Warszawa
184 0
38 Kontrola jakości pracy laboratorium

W naszej ofercie znajdują się przedmioty dedykowane do szeroko pojętej diagnostyki w branży medycznej. Proponujemy produkty do diagnostyki wirusologicznej dawców krwi, patogenów, chorób. Posiadamy także pojemniki transportowe, umożliwiające przenoszenie produktów wrażliwych na temperaturę. Zapewniamy także wsparcie techniczne.

Kontrola jakości pracy laboratorium
362 0
39 Sklep z herbatami

Green Touch to doskonale zaopatrzony sklep z herbatami z całego świata, dostępnych w szerokiej gamie wariantów czystych oraz smakowych. Uzupełnieniem naszej oferty są różnego rodzaju akcesoria do zaparzania i serwowania, a także kawa zielona, yerba mate, przyprawy, zioła i mieszanki. Zapewniamy szybką realizację zamówień.

Sklep z herbatami
387 0
40 Mezoterapia Piła

W naszej klinice wykonujemy zabiegi, które poprawiają kondycję skóry oraz jędrność. Jednym z działań może być mezoterapia igłowa. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczej w okolicę oczu, twarzy czy dekoltu. Czynności mają pozytywny wpływ na spłycenie drobnych zmarszczek. Nakłucia wykonuje lekarz medycyny estetycznej w ośrodku w Pile.

Mezoterapia Piła
185 0
41 Konsultacje ginekologiczne

Podczas ciąży zdrowie kobiety jest szczególnie ważne. Tym bardziej, że nie odpowiada tylko za siebie, ale również za swoje dziecko. Dlatego regularne kontrole i opieka lekarza specjalisty jest konieczna. Gabinet ginekologiczny doktora Adama Wolskiego znajduje się w centrum miasta Grudziądz. Oprócz konsultacji ginekologicznych i profilaktyki zajmuje się on również przeprowadzaniem badań m.in. USG, cytologii i testów HPV. Skorzystaj z naszego formularza rejestracyjnego online, który pozwala Ci zapisać się na wizytę o każdej porze.

Konsultacje ginekologiczne
213 0
42 Periodontolog Łódź

Kamień nazębny (poddziąsłowy i naddziąsłowy), stany zapalne na tkankach (przyzębie), krwawienie dziąseł oraz ich osłabienie, w którego efekcie zęby zaczynają się ruszać - w takiej sytuacji pomoże periodontolog Fordent w Łodzi. Posiada on specjalistyczną wiedzę, która pomaga podczas badań i zabiegów.

Periodontolog Łódź
545 0
43 Firany

Zainwestuj już dzisiaj we wspaniałe firany do wyposażenia swoich wnętrz! Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, dzięki którym spełniamy najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną witrynę internetową, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie!

Firany
495 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2024