Ocena strony 2


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Produkty dla stomatologów

Nasza firma oferuje sprawdzone niemieckie produkty dla stomatologów. Posiadamy certyfikat „Firmy Godnej Zaufania” i możemy zapewnić, że tak właśnie jest. W asortymencie sklepu znajdują się m.in. kalki okluzyjne, bondy, różnego rodzaju wypełnienia (tymczasowe, kompozytowe, glasionomerowe), a także inne artykuły, które pozwolą utrzymać Twoją działalność na wysokim poziomie.

Produkty dla stomatologów
498 0
2 Radiologia

W naszej siedzibie zajmujemy się, między innymi, wybielaniem zębów, stomatologią zachowawczą, wykonujemy protezy zębów, zabiegi związane z chirurgią stomatologiczną i stomatologią estetyczną. Jedną z dziedzin, którą się zajmujemy jest radiologia. Wykonujemy również prace rekonstrukcyjne na zębach i implanty.

Radiologia
25 0
3 Konsultacje ginekologiczne

Podczas ciąży zdrowie kobiety jest szczególnie ważne. Tym bardziej, że nie odpowiada tylko za siebie, ale również za swoje dziecko. Dlatego regularne kontrole i opieka lekarza specjalisty jest konieczna. Gabinet ginekologiczny doktora Adama Wolskiego znajduje się w centrum miasta Grudziądz. Oprócz konsultacji ginekologicznych i profilaktyki zajmuje się on również przeprowadzaniem badań m.in. USG, cytologii i testów HPV. Skorzystaj z naszego formularza rejestracyjnego online, który pozwala Ci zapisać się na wizytę o każdej porze.

Konsultacje ginekologiczne
213 0
4 Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

Gabinet korzysta z udogodnień, które dostarczył rozwój technologiczny medycyny. Dlatego też oferujemy Państwu leczenie kanałowe pod mikroskopem, które przynosi znacznie lepsze rezultaty, aniżeli konwencjonalne metody oczyszczania połączeń nerwowych. Możliwość powiększenia wnętrza miazgi zęba pozwala na jej dokładne oczyszczenie, a także dobranie odpowiedniej ilości specjalistycznego materiału, którym wypełnia się końcówki nerwowe, a więc guptaperki. Pozwala to również uniknąć skutków ubocznych.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa
464 0
5 Mezoterapia filorga

Specjalnością naszego zakładu jest pielęgnacja urody oraz walka z oznakami starzenia. Jeśli na twojej twarzy zaczęły pojawiać się coraz głębsze zmarszczki,jeśli twoja cera pozbawiona jest blasku, to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług specjalistów. Filorga - profesjonalna mezoterapia.

Mezoterapia filorga
111 0
6 Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym

Nasz gabinet świadczy usługi między innymi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki oraz implantologii. Oferujemy także leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym. Zabiegi takie refundowane są nie tylko dzieciom do lat 16 z orzeczeniem o niepełnosprawności, niezależnie od stopnia. Zwrot kosztów za usługę dentystyczną przysługuje także pacjentom powyżej 16 roku życia z orzeczeniem o umiarkowanym lub głębokim stopniu niepełnosprawności.

Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym
199 0
7 Aparaty do ultradźwięków

Pam Medic to dystrybutor wysokiej klasy atestowanego wyposażenia gabinetów fizjoterapeutycznych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się, między innymi, aparaty do ultradźwięków stosowanych do leczenia chronicznego bólu, chorób zwyrodnieniowych, czy przykurczy. Dostępne modele posiadają duże ekrany, trwałe klawiatury, zegary, możliwość zaprogramowania zabiegów, a przede wszystkim wymagają nieskomplikowanych operacji w celu obsłużenia ich. Niektóre urządzenia mają także możliwość rozbudowania o dodatkowe komponenty i funkcje.

Aparaty do ultradźwięków
408 0
8 Mąka kokosowa

Wraz z postępem cywilizacji, zmieniają się nawyki żywieniowe, które z kolei w kolejnych pokoleniach mogą powodować alergie. Uczulenie na produkty pszenne jest coraz częściej stwierdzane przez lekarzy. Na szczęście, przemysł spożywczy stara się nadążyć nie tylko za trendem zdrowego żywienia, ale też z produkcją zastępników dla alergenów. Do pieczenia ciast i naleśników, proponujemy mąkę kokosową o dużej zawartości drogocennego białka, za to absolutnie bez cukru. Reguluje poziom cukru oraz insuliny we krwi.

Mąka kokosowa
522 0
9 Leczenie bólu kręgosłupa Bydgoszcz

Dzięki temu, że w naszym gabinecie w Bydgoszczy korzystamy z bardzo szerokiego spektrum technik i metod, możemy dopasować sposób kuracji do wieku pacjenta i rodzaju schorzenia. Leczenie bólu kręgosłupa, rwy kulszowej, dolegliwości typu migrenowego czy skutków urazów sportowych - nasz fizjoterapeuta zajmuje się tymi i innymi schorzeniami.

Leczenie bólu kręgosłupa Bydgoszcz
492 0
10 Kardiolog Białystok

Centrum medyczne w Białymstoku, oferujące swoje usługi osobom w każdym wieku. W poradni specjalistycznej pomoc świadczy m.in. kardiolog, który przyjmuje na konsultacje zarówno dorosłych, jak i dzieci. W ramach diagnostyki wykonywane są badania elektrokardiograficzne oraz echokardiograficzne. W centrum medycznym leczone są ponadto m.in. wrodzone i nabyte wady serca czy procesy zapalne.

Kardiolog Białystok
544 0
11 Periodontolog Łódź

Kamień nazębny (poddziąsłowy i naddziąsłowy), stany zapalne na tkankach (przyzębie), krwawienie dziąseł oraz ich osłabienie, w którego efekcie zęby zaczynają się ruszać - w takiej sytuacji pomoże periodontolog Fordent w Łodzi. Posiada on specjalistyczną wiedzę, która pomaga podczas badań i zabiegów.

Periodontolog Łódź
545 0
12 Ultrasonografy używane

Przy zakupie aparatu USG, przyjmujemy w rozliczeniu ultrasonografy używane. Rozliczenia wysłużonego urządzenia dokonujemy po jego oględzinach, a następnie ustaloną kwotę odliczamy od ceny nowego produktu. Dzięki temu nie tylko otrzymuje się nowe urządzenie do diagnostyki obrazowej, ale również pozbędzie się starego sprzętu, który często przez długi czas zalega w magazynie.

Ultrasonografy używane
97 0
13 Firany

Zainwestuj już dzisiaj we wspaniałe firany do wyposażenia swoich wnętrz! Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, dzięki którym spełniamy najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną witrynę internetową, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie!

Firany
495 0
14 meble Kalwaria

Swoją działalność prowadzimy od wielu lat, oferujemy między innymi nasze meble tapicerowane (producent bardzo dobry, sprawdzony i ceniony). Proponowane przez nas meble, kanapy, sofy skórzane, krzesła, fotele i inne meble tapicerowane (producent zapewnia doskonałe materiały i wysoką jakość) pochodzą od najlepszych, znanych i zaufanych producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

meble Kalwaria
455 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2018