Ocena strony 2


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym

Nasz gabinet świadczy usługi między innymi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki oraz implantologii. Oferujemy także leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym. Zabiegi takie refundowane są nie tylko dzieciom do lat 16 z orzeczeniem o niepełnosprawności, niezależnie od stopnia. Zwrot kosztów za usługę dentystyczną przysługuje także pacjentom powyżej 16 roku życia z orzeczeniem o umiarkowanym lub głębokim stopniu niepełnosprawności.

Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym
199 0
2 Aparaty do ultradźwięków

Pam Medic to dystrybutor wysokiej klasy atestowanego wyposażenia gabinetów fizjoterapeutycznych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się, między innymi, aparaty do ultradźwięków stosowanych do leczenia chronicznego bólu, chorób zwyrodnieniowych, czy przykurczy. Dostępne modele posiadają duże ekrany, trwałe klawiatury, zegary, możliwość zaprogramowania zabiegów, a przede wszystkim wymagają nieskomplikowanych operacji w celu obsłużenia ich. Niektóre urządzenia mają także możliwość rozbudowania o dodatkowe komponenty i funkcje.

Aparaty do ultradźwięków
408 0
3 Fizjoterapia Radom

Przyniesie ulgę przy różnych schorzeniach i bólach - masaż leczniczy wybranej części ciała. To także doskonałe wsparcie przy fizjoterapii po przebytych chorobach. Oferujemy kompleksową usługę wykonywaną przez wykwalifikowanych pracowników. W cenie zabiegu zawarta jest również konsultacja oraz dojazd do pacjenta na terenie Radomia.

Fizjoterapia Radom
512 0
4 Gabinet stomatologiczny

Doskonała lokalizacja i bardzo ciekawa, pełna rekreacyjnych i wypoczynkowych atrakcji okolica sprawia, że nasz bydgoski Gabinet Stomatologiczny IDENT jest łatwo dostępny zarówno dla przyjezdnych spoza miasta, jak również mieszkańców. Oferujemy Państwo zabiegi stomatologii estetycznej takie jak protezy czy licówki. Sprawdź nasze opinie i skorzystaj z oferty dentysty.

Gabinet stomatologiczny
299 0
5 Rehabilitacja po udarze Warszawa

Jak podają magazyny branżowe, stosowanie stężonego tlenu może być wykonywane podczas wielu zabiegów rekonwalescencyjnych. Według słów specjalisty w tej dziedzinie Joe’a Changa rehabilitacja po udarze mózgu powinna odbywać się w komorze hiperbarycznej, jako równoprawna alternatywa dla konwencjonalnych oraz farmakologicznych sposobów terapeutycznych. Podczas jego testów zauważono, że poprawiła się zdolność motoryczna pacjentów oraz wrażliwość na dotyk i temperaturę. Na stronie internetowej Samodzielni z Warszawy opublikowano cały artykuł naukowca.

Rehabilitacja po udarze Warszawa
259 0
6 Mąka kokosowa

Wraz z postępem cywilizacji, zmieniają się nawyki żywieniowe, które z kolei w kolejnych pokoleniach mogą powodować alergie. Uczulenie na produkty pszenne jest coraz częściej stwierdzane przez lekarzy. Na szczęście, przemysł spożywczy stara się nadążyć nie tylko za trendem zdrowego żywienia, ale też z produkcją zastępników dla alergenów. Do pieczenia ciast i naleśników, proponujemy mąkę kokosową o dużej zawartości drogocennego białka, za to absolutnie bez cukru. Reguluje poziom cukru oraz insuliny we krwi.

Mąka kokosowa
522 0
7 Leczenie bólu kręgosłupa Bydgoszcz

Dzięki temu, że w naszym gabinecie w Bydgoszczy korzystamy z bardzo szerokiego spektrum technik i metod, możemy dopasować sposób kuracji do wieku pacjenta i rodzaju schorzenia. Leczenie bólu kręgosłupa, rwy kulszowej, dolegliwości typu migrenowego czy skutków urazów sportowych - nasz fizjoterapeuta zajmuje się tymi i innymi schorzeniami.

Leczenie bólu kręgosłupa Bydgoszcz
492 0
8 Kardiolog Białystok

Centrum medyczne w Białymstoku, oferujące swoje usługi osobom w każdym wieku. W poradni specjalistycznej pomoc świadczy m.in. kardiolog, który przyjmuje na konsultacje zarówno dorosłych, jak i dzieci. W ramach diagnostyki wykonywane są badania elektrokardiograficzne oraz echokardiograficzne. W centrum medycznym leczone są ponadto m.in. wrodzone i nabyte wady serca czy procesy zapalne.

Kardiolog Białystok
544 0
9 Periodontolog Łódź

Kamień nazębny (poddziąsłowy i naddziąsłowy), stany zapalne na tkankach (przyzębie), krwawienie dziąseł oraz ich osłabienie, w którego efekcie zęby zaczynają się ruszać - w takiej sytuacji pomoże periodontolog Fordent w Łodzi. Posiada on specjalistyczną wiedzę, która pomaga podczas badań i zabiegów.

Periodontolog Łódź
545 0
10 Ultrasonografy używane

Przy zakupie aparatu USG, przyjmujemy w rozliczeniu ultrasonografy używane. Rozliczenia wysłużonego urządzenia dokonujemy po jego oględzinach, a następnie ustaloną kwotę odliczamy od ceny nowego produktu. Dzięki temu nie tylko otrzymuje się nowe urządzenie do diagnostyki obrazowej, ale również pozbędzie się starego sprzętu, który często przez długi czas zalega w magazynie.

Ultrasonografy używane
97 0
11 Firany

Zainwestuj już dzisiaj we wspaniałe firany do wyposażenia swoich wnętrz! Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, dzięki którym spełniamy najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną witrynę internetową, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie!

Firany
495 0
12 meble Kalwaria

Swoją działalność prowadzimy od wielu lat, oferujemy między innymi nasze meble tapicerowane (producent bardzo dobry, sprawdzony i ceniony). Proponowane przez nas meble, kanapy, sofy skórzane, krzesła, fotele i inne meble tapicerowane (producent zapewnia doskonałe materiały i wysoką jakość) pochodzą od najlepszych, znanych i zaufanych producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

meble Kalwaria
455 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2018