Ocena strony 9


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Prawnik Toruń

Prowadzimy na terenie Torunia kancelarię adwokacką, w której wsparcia udziela prawnik. Mogą zgłosić się po porady osoby prywatne, ale doradztwo oferujemy także przedsiębiorcom. Ponadto możemy przygotować stosowną dokumentację oraz sporządzić opinie. Reprezentujemy również klientów przed sądami oraz organami administracyjnymi.

Prawnik Toruń
160 0
2 Agencja celna

Skorzystaj z pomocy fachowców. Nasze agencje celne zostały stworzone z myślą o klientach, którzy poszukują doświadczonych doradców. Posiadamy szeroką wiedzę specjalistyczną. Proponujemy całodobową obsługę, a także realizację wszystkich niezbędnych procedur (również uproszczonych). Świadczymy również porady, przeprowadzamy odprawy, weryfikujemy oraz przygotowujemy dokumentację. Wystarczy się z nami skontaktować - nie tylko drogą tradycyjną, ale także przez wygodny formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Agencja celna
354 0
3 wspólnoty mieszkaniowe prawnik

W zakres prawa cywilnego wchodzą sprawy związane z nieruchomościami. Kancelaria obsługuje wspólnoty mieszkaniowe, jak i klientów indywidualnych. Zajmujemy się kwestiami zbywania i nabywania nieruchomości, analizowaniem umów oraz wszelkimi zagadnieniami dotyczącymi najemców lokali użytkowych i mieszkalnych.

wspólnoty mieszkaniowe prawnik
484 0
4 Dezynfekcja po zwłokach

Zdarzają się sytuacje, gdy zgon następuje w mieszkaniu. W takich sytuacjach dezynfekcja po zwłokach to konieczne działanie, by dalej korzystać z pomieszczenia. Należy usunąć pojawiający się po śmierci jad trupi i kadawerynę. Substancje te nie tylko wydzielają nieprzyjemny zapach, ale są też zagrożeniem dla zdrowia i życia.

Dezynfekcja po zwłokach
230 0
5 Kancelaria prawna Gdańsk

Do usług świadczonych przez prawników kancelarii prawnej na terenie Gdańska, należą zarówno porady prawne dla podmiotów gospodarczych, jak i osobista reprezentacja klientów indywidualnych w sądzie podczas rozwodu, windykacji czy walki o odszkodowania. Zajmujemy się takimi dziedzinami prawa jak: cywilne, rodzinne, spadkowe, pracy, karne.

Kancelaria prawna Gdańsk
343 0
6 notariusz Wilanów

W ramach prowadzonej działalności, notariusz dokonuje czynności notarialnych związanych ze sprawami spadkowymi, majątkowymi a także szeroko pojętym obrotem wierzytelnościami i ich zabezpieczeniem, a także obrotem nieruchomości. Ponadto notariusz przygotowuje protesty weksli, poświadczenia dokumentów czy własnoręczności podpisu oraz spisuje protokoły dziedziczenia, zgromadzeń w spółkach, a także we wspólnotach i w stowarzyszeniach.

notariusz Wilanów
388 0
7 Inspekcja kanalizacji

Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie bieżącej kontroli przewodów rurowych, w celu oceny ich stanu technicznego. Inspekcja kanalizacji umożliwia uniknięcie takich sytuacji, jak pojawienie się zaburzeń przepływu, nieszczelności itp. Firma w ramach monitoringu dokona określenia przebiegu trasy konstrukcji i zlokalizuje strefy problematyczne.

Inspekcja kanalizacji
171 0
8 Prawnik Leszno

Kodeks cywilny, rodzinny, zapisy dotyczące ubezpieczeń społecznych, ochrona własności intelektualnej, windykacja należności - to tylko część zagadnień, jakimi zajmuje się prawnik Marcin Bartkowiak z Leszna. W zakresie podejmowanych przez niego obowiązków znajduje się udzielanie informacji oraz rozwiewanie wątpliwości dotyczących konkretnej ustawy, sporządzanie dokumentacji, opiniowanie umów i kontraktów, a także reprezentacja Klientów na rozprawie sądowej. Pełna lista świadczonych usług została zamieszczona na witrynie internetowej Kancelarii.

Prawnik Leszno
252 0
9 Obsługa loterii

Loteria promocyjna, audioteksowa, jest to instrument marketingowy powszechnie stosowany przez podmioty komercyjne. Aby jednak móc przeprowadzić tego typu losowanie, należy posiadać zgodę odpowiednich organów administracyjnych. Obsługa loterii to usługa, którą świadczy Kancelaria Rady Prawnego Artur Muranowicz z Warszawy.

Obsługa loterii
530 0
10 Kamieniarstwo Strzegom

Czy poszukują Państwo ekspertów działających w branży budowlanej, wykonujących wysokiej jakości, kamienne elementy? Przedsiębiorstwo Signia, z siedzibą w Strzegomiu, to pewność, iż zamówione kamieniarstwo będzie wykonane na najwyższym poziomie. Korzystne ceny i bogate wzornictwo, a także wyjątkowa kolorystyka, to główne atuty.

Kamieniarstwo Strzegom
409 0
11 Wylewki w Częstochowie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której zajmujemy się przygotowywaniem danych obszarów pod budowę. Tworzone przez nas wylewki umożliwiają tworzenie bazy pod wykonywanie fundamentów czy też realizowanie innego typu prac. Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres naszych usług.

Wylewki w Częstochowie
345 0
12 leżaczki dla dzieci

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo m.in. spełniające najwyższe standardy wózki dla dzieci. Są one nowoczesne i funkcjonalne, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo. Oferowane wózki dla dzieci są też bardzo efektowne, dzięki czemu spełniać mogą również dowolne oczekiwania pod względem wyglądu.

leżaczki dla dzieci
401 0
13 Ubrania robocze

Robotnicy, pracujący na drogach, zwłaszcza tych ruchliwych, do których zaliczamy autostrady, drogi szybkiego ruchu jak i inne na przykład wąskie uliczki powinni być widoczni dla kierujących pojazdami. Dlatego też ubrania robocze oprócz odpowiedniego materiału mają też odpowiedni kolor. Najczęściej jest to kolor żółty bądź też pomarańczowy, najważniejsze jest to, że jest to kolor widoczny i odblaskowy, dzięki niemu można uniknąć licznych wypadków drogowych spowodowanych małą widocznością.

Ubrania robocze
486 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2019