Ocena strony 9


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Kancelaria Zielona Góra

W ramach świadczonych przeze mnie usług mieści się doradztwo na rzecz klientów w ramach postępowań karnych, cywilnych oraz gospodarczych. Moja kancelaria z Zielonej Góry podejmuje również mediacje w celu polubownego zakończenia sporów. Sporządza pisma na wszystkich etapach sprawy - wnioski o zapłatę, pozwy, apelacje i inne.

Kancelaria Zielona Góra
362 0
2 Windykacja długów adwokat Warszawa

Nasza oferta skierowana jest do tych osób, które straciły nadzieję na zwrot należnej kwoty. Sprawdzona windykacja długów powinna odbywać się w zgodzie z obowiązującymi przepisami, a także na podstawie długoletniego doświadczenia, pozwalającego na dostosowanie działań do indywidualnego przypadku. Naszym celem jest polubowne rozwiązanie problemu. Kiedy jednak nie przynosi ono rezultatu, udzielamy wsparcia na drodze sądowej i egzekucyjnej. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej kancelarii.

Windykacja długów adwokat Warszawa
125 0
3 Prawo spadkowe radca prawny

Nasza kancelaria świadczy pomoc w licznych działaniach i postępowaniach regulowanych przez prawo spadkowe. Zainteresowani klienci mogą skorzystać z porad, które odbywają się w biurze w Toruniu . Poza doradztwem, oferujemy także wsparcie przy sporządzaniu testamentu, przygotowywanie wniosków i pism procesowych, obliczanie udziału w majątku i inne. Pomoc oferujemy zarówno w przypadku dziedziczenia testamentowego oraz ustawowego.

Prawo spadkowe radca prawny
546 0
4 Prywatny detektyw Września

Od lat specjalizujemy się w prowadzeniu różnych spraw na zlecenie klientów indywidualnych i nie tylko. Prywatny detektyw we Wrześni to osoba, która zajmuje się zbieraniem materiałów dowodowych, prowadzeniem spraw rodzinnych, a także zbieraniem dowodów do spraw rozwodowych. Zapewniamy dyskrecję i sprawne działanie.

Prywatny detektyw Września
135 0
5 porady prawne online

Jesteśmy platformą, która łączy znawców przepisów, i adwokatów w internecie. Prowadzimy porady prawne online przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i startupów oraz firm. Nasze doradztwo dotyczy spraw takich jak regulacje spadkowe, rodzinne, pracy, cywilne, finansowe, a nawet gospodarcze.

porady prawne online
241 0
6 Odszkodowanie powypadkowe Kraków

Jeżeli jesteś właścicielem lub użytkownikiem pojazdu, który brał udział w kolizji, osobą poszkodowaną i celem Twoich roszczeń jest rekompensata pochodząca z OC sprawcy, czy też osobą, która utraciła najbliższych bliskich w zdarzeniu drogowym to zgłoś się do nas. Odszkodowanie powypadkowe to specjalność Kancelarii Effect w Krakowie. Gwarantujemy zgromadzenie pełnej dokumentacji, która może być wymagana przez wszystkie organa prowadzące postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zawsze staramy się o uzyskanie jak najwyższego możliwego zadośćuczynienia.

Odszkodowanie powypadkowe Kraków
148 0
7 Protesty weksli i czeków

W naszym biurze oferujemy sporządzenie aktów notarialnych, poświadczenia dziedziczenia i sporządzania poświadczeń. Podejmowane przez nas czynności notarialne dotyczą europejskiego poświadczenia spadkowego. Ponadto doręczamy oświadczenia, spisujemy protokoły, a także sporządzamy protesty weksli i czeków.

Protesty weksli i czeków
301 0
8 Kancelaria Częstochowa

Tego typu sprawom zawsze towarzyszy duży ładunek emocjonalny, dlatego są one szczególnie trudne w prowadzeniu. Jednak gdy zgodne współżycie małżonków przestaje być możliwe to konieczny jest rozwód. Kancelaria Radców Prawnych A. Wójcik i Wspólnicy z Częstochowy zajmuje się reprezentowaniem Klientów w tych sprawach.

Kancelaria Częstochowa
317 0
9 Dezynsekcja po zmarłych

Zdarzają się sytuacje, gdy zgon następuje w mieszkaniu. W takich sytuacjach dezynfekcja po zwłokach to konieczne działanie, by dalej korzystać z pomieszczenia. Należy usunąć pojawiający się po śmierci jad trupi i kadawerynę. Substancje te nie tylko wydzielają nieprzyjemny zapach, ale są też zagrożeniem dla zdrowia i życia.

Dezynsekcja po zmarłych
230 0
10 Wylewki w Częstochowie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której zajmujemy się przygotowywaniem danych obszarów pod budowę. Tworzone przez nas wylewki umożliwiają tworzenie bazy pod wykonywanie fundamentów czy też realizowanie innego typu prac. Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres naszych usług.

Wylewki w Częstochowie
345 0
11 Gaśnice samochodowe

Poszukujesz rozwiązań w pełni dopasowanych do swoich potrzeb, które pozwolą zarówno sprawnie wywiązać się z obowiązujących standardów i regulacji prawnych, jak również zatroszczyć się o najwyższą jakość bezpieczeństwa? Oferujemy niezawodne gaśnice samochodowe o odpowiedniej pojemności. Nasze modele posiadają niezbędny certyfikat jakości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www!

Gaśnice samochodowe
486 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2022