Ocena strony 4


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Orbitrek

Witaj na stronach Sklepu Sportowego. Orbitrek magnetyczny to doskonałe urządzenie dla osób często łapiących kontuzje stawów. Jeśli nie możesz biegać w obawie o swoje kolana, skorzystaj z naszej oferty na urządzenia fitness do ćwiczeń domowych. Nasz rower eliptyczny naśladuje ruchy nóg jak w czasie biegu, ale ćwiczący stoi na specjalnych platformach.

Orbitrek
194 0
2 Strzelnica sportowa

Jeżeli mamy ochotę na niecodzienny sposób spędzania czasu lub chcemy poćwiczyć trafianie do celu, to dobrym miejscem będzie strzelnica sportowa. Oferujemy szeroki zakres typów broni, z których można korzystać na zamkniętym i bezpiecznym obiekcie. Treningi można na nim przeprowadzać przez cały rok, nie patrząc na pogodę.

Strzelnica sportowa
412 0
3 Tandem baits

Jeśli jesteś fanatykiem rybnych połowów proponujemy Ci najlepszy sklep wędkarski w sieci, w którym znajduje się ogromny wybór różnorodnych wyrobów - począwszy od wędek, przez ubrania, aż na przynętach skończywszy. Zaopatrujemy się tylko u najlepszych producentów takich jak Tandem Baits, którzy doskonale wiedzą czego potrzebują pasjonaci.

Tandem baits
156 0
4 Program rządowy OSA

Nasza strona powstała po to, by ułatwić Państwu wzięcie udziału w rywalizacji o dofinansowanie projektu na budowę malej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Program rządowy OSA to doskonała okazja, by zapewnić mieszkańcom mniejszych miejscowości atrakcyjne miejsca wyposażone w funkcjonalne siłownie plenerowe.

Program rządowy OSA
306 0
5 Zumba

Jeżeli chcesz skorzystać z nowej formy ćwiczeń, jaką jest zumba, Katowice to miasto dające Ci taką możliwość. W naszym klubie czekają na Ciebie profesjonalni instruktorzy, którzy pokażą Ci, jak doskonale można połączyć świetną zabawę z tańcem i wysiłkiem fizycznym. Dzięki tym zajęciom wymodelujesz swoją sylwetkę, zyskasz kondycję i doskonałe samopoczucie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego klubu - jesteśmy całkowicie przekonani, że dzięki zajęciom z zumby we Wrocławiu poczujesz, jak wspaniale rozwija się Twoje ciało i umysł.

Zumba
272 0
6 Wyjazdy nurkowe

FeelActive.pl specjalizuje się w kompleksowej organizacji wyjazdów nurkowych w najróżniejsze, najbardziej egzotyczne zakątki świata. Pojedziesz z nami między innymi do Tajlandii, Meksyku czy Peru na Malediwy, Galapagos, Bahamy, Azory, Filipiny, Bali i Komodo, Fidżi i w wiele innych, niezwykłych miejsc. Przeżyjesz niezwykłą podwodną przygodę spotykając twarzą w twarz rekiny, manty, barakudy, obserwując florę i faunę raf koralowych. Podczas wyjazdów organizujemy także kursy nurkowe w oparciu o system PADI.

Wyjazdy nurkowe
528 0
7 Na ryby do Szwecji

Polskie łowiska przestały być aż tak ekscytujące? Wybierz się na ryby do Szwecji i zbierz niezwykłe wspomnienia z podróży. Na naszej stronie internetowej znajdziesz niezbędne informacje o najciekawszych miejscach połowów w Skandynawii. Wystarczy złożyć rezerwacje i przygotować się do wyjazdu. Zapraszamy!

Na ryby do Szwecji
297 0
8 Lodówki do zabudowy

Amica posiada opinie nowoczesnego przedsiębiorstwa oraz ma bogatą grupę szacownych klientów. Niebywałe przedsiębiorstwo z wieloma osiągnięciami mając na myśli obecne warunki panujące na rynku dostarcza w umiarkowanych cenach następujące artykuły: lodówki do zabudowy, piekarniki elektryczne, kuchenki gazowe, lodówki wolnostojące, a także czajniki elektryczne.

Lodówki do zabudowy
40 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2019