Ocena strony 4


Ocena strony
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Skok ze spadochronem Warszawa

Zabierzemy Cię na pokład samolotu i wzlecimy razem na wysokość 4000 metrów. Przekonasz się jak niesamowicie wygląda stąd ziemia, ale najlepsze dopiero przed Tobą. Skok ze spadochronu trwa tylko kilkanaście minut, ale zapamiętasz go na całe życie. Przekonaj się odwiedzając nas w Warszawie, Krakowie lub Nowym Targu.

Skok ze spadochronem Warszawa
150 0
2 Strzelnica sportowa

Jeżeli mamy ochotę na niecodzienny sposób spędzania czasu lub chcemy poćwiczyć trafianie do celu, to dobrym miejscem będzie strzelnica sportowa. Oferujemy szeroki zakres typów broni, z których można korzystać na zamkniętym i bezpiecznym obiekcie. Treningi można na nim przeprowadzać przez cały rok, nie patrząc na pogodę.

Strzelnica sportowa
412 0
3 Tandem baits

Jeśli jesteś fanatykiem rybnych połowów proponujemy Ci najlepszy sklep wędkarski w sieci, w którym znajduje się ogromny wybór różnorodnych wyrobów - począwszy od wędek, przez ubrania, aż na przynętach skończywszy. Zaopatrujemy się tylko u najlepszych producentów takich jak Tandem Baits, którzy doskonale wiedzą czego potrzebują pasjonaci.

Tandem baits
156 0
4 Program rządowy OSA

Nasza strona powstała po to, by ułatwić Państwu wzięcie udziału w rywalizacji o dofinansowanie projektu na budowę malej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Program rządowy OSA to doskonała okazja, by zapewnić mieszkańcom mniejszych miejscowości atrakcyjne miejsca wyposażone w funkcjonalne siłownie plenerowe.

Program rządowy OSA
306 0
5 Zumba

Jeżeli chcesz skorzystać z nowej formy ćwiczeń, jaką jest zumba, Katowice to miasto dające Ci taką możliwość. W naszym klubie czekają na Ciebie profesjonalni instruktorzy, którzy pokażą Ci, jak doskonale można połączyć świetną zabawę z tańcem i wysiłkiem fizycznym. Dzięki tym zajęciom wymodelujesz swoją sylwetkę, zyskasz kondycję i doskonałe samopoczucie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego klubu - jesteśmy całkowicie przekonani, że dzięki zajęciom z zumby we Wrocławiu poczujesz, jak wspaniale rozwija się Twoje ciało i umysł.

Zumba
272 0
6 Wyjazdy nurkowe

FeelActive.pl specjalizuje się w kompleksowej organizacji wyjazdów nurkowych w najróżniejsze, najbardziej egzotyczne zakątki świata. Pojedziesz z nami między innymi do Tajlandii, Meksyku czy Peru na Malediwy, Galapagos, Bahamy, Azory, Filipiny, Bali i Komodo, Fidżi i w wiele innych, niezwykłych miejsc. Przeżyjesz niezwykłą podwodną przygodę spotykając twarzą w twarz rekiny, manty, barakudy, obserwując florę i faunę raf koralowych. Podczas wyjazdów organizujemy także kursy nurkowe w oparciu o system PADI.

Wyjazdy nurkowe
528 0
7 Na ryby do Szwecji

Polskie łowiska przestały być aż tak ekscytujące? Wybierz się na ryby do Szwecji i zbierz niezwykłe wspomnienia z podróży. Na naszej stronie internetowej znajdziesz niezbędne informacje o najciekawszych miejscach połowów w Skandynawii. Wystarczy złożyć rezerwacje i przygotować się do wyjazdu. Zapraszamy!

Na ryby do Szwecji
297 0
8 Lodówki do zabudowy

Amica posiada opinie nowoczesnego przedsiębiorstwa oraz ma bogatą grupę szacownych klientów. Niebywałe przedsiębiorstwo z wieloma osiągnięciami mając na myśli obecne warunki panujące na rynku dostarcza w umiarkowanych cenach następujące artykuły: lodówki do zabudowy, piekarniki elektryczne, kuchenki gazowe, lodówki wolnostojące, a także czajniki elektryczne.

Lodówki do zabudowy
40 0
- Chcesz dodać swoją stronę?
Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2019